لست سکند، تور لحظه آخری

ایرانیان زیادی در طول سال با تور ترکیه به این کشور سفر میکنند. ترکیه از آن مقاصدی است که ترکیب دیدنیهای مختلف در شهرهایش، سبب شده طرفداران بسیاری در میان ایرانیان داشته باشد و سلیقههای فراوانی را به خودش جذب کند. ضمن اینکه خستگی مسیر هم ممکن است نیاز به استراحتتان را بیشتر کند. به دلیل اینکه ترکیه کشوری با فرصت های تجاری زیاد و ایران نیز کشوری دارای قابلیت و ظرفیت بالا شناخته می شود لذا در شرایط نرمال استراتژیاز نوع SOمطلوب ا نیران میباشدبدین معنی که به دلیل توان بالای صنعتی و کشاورزی میتوان از فرصت های بازار ترکیه بهره برد.

زیرا وقتی شما با تور لحظه آخری ترکیه تابستان مواجه می شوید امکان دارد تخفیف بسیار کمی بر روی آن اعمال شود و بنابر این نمی توان صرفا به عنوان ارزانترین تور ترکیه آن را در نظر گرفت. بنابراین مقصدی که انتخاب میکنید، تأثیر بسیاری روی قیمت تور شما میگذارد. این سایت فرصتی را در اختیار شما میگذارد تا بهجای رزرو هتل و هاستل، شب را کنار مردم بومی هر شهر و در خانههایشان آن هم بهصورت رایگان سپری کنید!

تور ترکیه 1400🥇 اگر قصد خرید و یا رزرو ارزانترین تور ترکیه لحظه آخری 1400 را دارید می توانید لیست قیمت آن را همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف مشاهده نمایید. در این کشور ۱۸.۹۸۷ میلیون خط تلفن ثابت وجود دارد و ۴۳.۶۰۹ خط تلفن همراه. برای تردد در این مسیر وسيله های نقلیه متفاوتی وجود دارند. قطار از شهر تهران تا شهر وان تردد میکند و در بعضی مواقع تا شهر آنکارا نیز پیش میرود. از نظر جمعیتی پرجمعیت ترین شهر در ترکیه استانبول است که بر اساس آخرین سرشماری 15 میلیون و 52 هزار نفر در آن زندگی می کنند؛ این در حالی است که آنکارا با وجود پایتخت ترکیه بودن 5 میلیون و 504 هزار نفر جمعیت دارد.

ترکیه کشوری کوهستانی و پر باران و به شکل یک مستطیل است که از سمت شرق و غرب امتداد یافته و با قرار گرفتن در یکی از حساس ترین و بهترین مناطق دنیا، موقعیت جغرافیایی عالی و بسیار خوبی را از آن خود کرده است و گذرگاه جنوب غرب آسیا و اروپا محسوب می شود. عموما پیدا کردن یک تور ارزان ترکیه از میان تورهای شهرهای پرطرفدار ترکیه آسان تر است؛ زیرا این تورها بسیار متنوعند و شما میتوانید از میانشان توری که با شرایطتان هماهنگ تر است را، انتخاب کنید.

البته همانطور که توضیح داده شد همه تورهای زمینی همیشه برگزار نمیشوند و فقط بعضی شهرهای ترکیه در فصلهای خاصی تور زمینی دارند. البته برای بعضی شهرهای ترکیه، تور زمینی همیشه موجود نیست و فقط فصلهای خاصی که مسافر بیشتر میشود میتوانید با تور زمینی سفر کنید. البته همچنان تهران در این عرصه یکهتازی میکند و بیشتر تورهای ترکیه از مبدأ تهران برگزار میشوند و اگر دنبال تاریخ خاص و شرایط ویژهای هستید، احتمالا باید از مبدا تهران تورتان را تهیه کنید.

البته همچنان مرزهای زمینی ایران و ترکیه بسته بوده و فقط مسافران از طریق مرزهای هوایی امکان انتقال به ترکیه را خواهند داشت. اما برای تور زمینی فقط از تهران و تبریز میتوانید تور ترکیه را تهیه کنید. زیرا مسیر زمینی از مرز تبریز خارج میشود. همانطور که گفتیم، با افزایش تورهای ترکیه در ایران، تور ترکیه از سایر شهرهای ایران هم برگزار می شود. خدماتی که در اکثر تورهای ترکیه ارائه میشوند عبارت اند از بلیط رفت و برگشت، اقامت، بیمه، ترنسفر فرودگاهی و تور لیدر فارسی زبان و بعضی از تورهای ترکیه، گشت شهری هم دارند.

پس از شکل گیری کشور ترکیه، آتاتورک به ریاست جمهوری برگزیده شد و با اصلاحاتی از جمله مبارزه در برابر روحانیون، ترویج ملیگرایی ترک، جدا کردن دین از سیاست، قانونی کردن حق رأی زنان و تغییر خط عربی زبان ترکی به خط لاتین ترکیهی نوین را شکل داد. ترکیه کشوری کوهستانی و پر باران و به شکل یک مستطیل است که از سمت شرق و غرب امتداد یافته و با قرار گرفتن در یکی از حساس ترین و بهترین مناطق دنیا ، موقعیت جغرافیایی عالی و بسیار خوبی را از آن خود کرده است و گذرگاه جنوب غرب آسیا و اروپا محسوب می شود و کشورهای متعددی به ویژه ایران از خاک ترکیه برای ترانزیت کالا و انرژی از این کشور استفاده می کنند، این کشور زیبا از آب و هوای بسیار خوب و جلگه ای برخوردار است و مکان های جالب و دیدنی بسیاری نیز دارد به دلیل همین سالانه تعداد زیادی مسافر از سراسر دنیا به آنجا سفر می کنند .

در این رابطه باید بگویم که مساحت ترکیه 783,562 کیلومتر مربع است که در برابر مساحت 1 میلیون و 648 کیلومتری ایران از کشورمان بسیار کوچکتر می باشد. از مکان های بسیار لاکچری و گران قیمت تا جاهای کم هزینه برای افرادی با درآمد متوسط. پس ماجرای بی حجابی و حق انتخاب دین در ترکیه چیست و افرادی که مسلمان نیستند چه دینی دارند؟ بر اساس تدوین اولین قانون اساسی این کشور درسال 1924، دین اسلام به عنوان دین رسمی این کشور تعیین گردید ولی بدنبال اصلاحات انجام شده درسال 1928، این بخش از قانون اساسی ترکیه حذف شد و هم اکنون ترکیه با حدود98% مسلمان که بیشتر پیرو مذهب تسنن هستند واز میان آنها حنفیها بزرگترین گروه را شامل می شوندو درمرکز و غرب ترکیه ساکن هستند ، لیکن این کشورکشوری لائیک شناخته می شود.

مَشی گروه کوثر، مشی فرهنگی است. 9. عباس کاظمی: رئیس مؤسسه علمی فرهنگی و انتشارات کوثر. برای منشاء شیعیان منطقی وجود دارد که بر طبق آن حضور شیعیان در منطقه آناتولی را توجیه میکند: شیعیان امامی، که تحت فشار حکمرانان سنی حاکم بر شامات یا سوریه بزرگ بودند، متواری شده و به مناطق صعب الوصول کوهستانی پناهنده شد و به این ترتیب، رابطه آنان با مراکز علمی شیعه قطع شد و در طول زمان باورهای ایشان تحت تأثیر اعتقادات دیگر ادیان، مذاهب و اندیشههای رایج درآمد و گروهی از آنان بعدها علویان ترکیه را تشکیل دادند.

تنگه های بسفر، مرمره و داردانل همگی باهم تنگه های ترکیه را تشکیل داده و این منطقه را به دو بخش آناتولی و ترکیه تقسیم کرده، همچنین بخش اروپایی و آسیایی ترکیه را از هم جدا می کنند. گروه های قومی: حدود ۷۵ – ۷۰ درصد جمعیت ترکیه را ترک ها تشکیل می دهند، ۱۸ درصد کردها، و ۱۲ – ۷ درصد دیگر نیز سایر اقلیت¬ها هستند. شرکای تجاری در صادرات ترکیه را کشورهای آلمان ۱۱.۳ درصد، انگلیس ۸ درصد، ایتالیا ۷.۹ درصد، آمریکا ۶ درصد، فرانسه ۵.۴ درصد و اسپانیا ۴.۴ درصد تشکیل میدهد. مهمترین شرکای تجاری ترکیه در واردات روسیه ۱۲.۸ درصد، آلمان ۱۰.۶ درصد، چین ۶.۹ درصد، ایتالیا ۶.۲ درصد، فرانسه ۵.۲ درصد، آمریکا ۴.۵ درصد و ایران ۴ درصد است.

یکی از مهمترین کارهای این انجمن فعالیتهای رسانهای است. ترکیه درجنوب شرقی اروپا و شمال غربی آسیا، دقیقا در نقطه تلاقی دو قاره آسیا و اروپا واقع شده است واز این رو دارای دو همسایه اروپائی بلغارستان و یونان و شش همسایه آسیایی ایران، جمهوری آذربایجان ، ارمنستان، و گرجستان در شرق، و عراق، سوریه در جنوب خود است و هم چنین از سه جهت توسط دریای سیاه در شمال ، دریای مدیترانه درجنوب ، دریای اژه در غرب احاطه شده و در شمال غربی دارای دریای داخلی بنام دریای مرمره است.

ترکیه یکی از کشورهای رو به رشد جهان است و پیشرفت اقتصادی یکی از دلایل عمده این ادعاست. شاید تصور کنید که رنگ قرمز در پرچم به معنای خون شهدا یا موضوعاتی از این دست است اما معنای رنگ سرخ بر پرچم کشور ترکیه نشان پیشرفت کشور ترکیه می باشد و رنگ سفیدی که در ماه و ستاره به کار رفته نیز نمادی از پاک دلی مردم این دیار می باشد. از نکاتی که تاثیر زیادی در پیشرفت صنعت گردشگری در ترکیه ایفا کرده، مرزهای آبی این دیار است.

حتی برشمردن جاذبههای بینالمللی آن نیز زمان زیادی خواهد برد پس تنها به چند نمونه از شهرهای مهم آنتالیا و استانبول اشاره میکنیم.در تور آنتالیا شهر قدیم و بندر قدیمی از مهمترین مناطقی هستند که باید فهرست ۱۳ جاذبهی دیدنی آنتالیا در کنار تفریح در ساحل به دیدنشان بروید. مردم ترکیه به گپ و گفت علاقه زیادی دارند. شاید جالب باشد که بدانید بسیاری از شما عزیزان در رابطه با مساحت ترکیه از ما سوال کرده اید و علاقه مند بودید که آن را با کشور ایران و شهرهای کشورمان مقایسه کنید. همچنین اگر تصمیم بگیرید تور ترکیبی ترکیه را انتخاب کنید، قیمت تور ترکیه شما افزایش پیدا میکند.

دیدگاهتان را بنویسید